Kartoteks Dolabı

Kartoteks Dolabı

Kartoteks Dolabı: ziyaretçilernizin olduğu her alanda kullanılabilir.Süpermarketler, spor salonları, alışveriş merkezleri vb. gibi başlıca kullanım alanları olan Kartoteks Dolabı, ziyaretçilerin işletmenizde yaşayabileceği tatsız olayların (hırsızlık vb.) önüne geçmesine yardımcı olur.Benzersiz kilit kombinasyonu sayesinde yüksek güvenlik sağlar.
Kartoteks Dolabı aynı zamanda okullarda da son derece yaygın olarak kullanılan çelik eşyalardır.
Öğrenci veya öğretmen dolabı olarakta bilinen emanet dolapları öğretmen ve öğrencilerin hergün taşıdığı yükü de hafifletmiş olur.Öğrenci dolabı, öğretmen dolabı veya Kartoteks Dolabı olarak kullanılan dolapların fiyatları ve ölçüleri için sağ altta bulunan canlı destek bölümümüzden  ulaşabilirsiniz.
Soyunma dolabı almak istediğinizde karşınızda genel olarak üç çeşit kilit seçeneği bulunmaktadır. Bunlar asma kilit, gömme kilit ve şifreli dolap kilididir. Elektronik teknolojisinin gelişmesiyle yaygınlaşan ve ucuzlayan şifreli kilitlersoyunma dolabı seçeneğinin daha yaygın kullanılmasını sağlamıştır.  Şifreli soyunma dolabı diğer modellere kıyasla daha kullanışlı ve güvenilir bir kullanıma sahiptir.

Kartoteks Dolabı iş hayatının her alanında büyük bir öneme sahiptir. Oteller, restorantlar, kafeler, ofisler, kısacası birçok iş yerinde personel için ayrılmış olan mekanlarda fazla yer kaplamayan, kullanışlı, tercihen kilitli ve metal dolaplardır. Emanet Dolabı Temel özelliği, kişisel eşyaların konması amacıyla kullanıldığı için, güvenliktir. Benzersiz kilit kombinasyonu sayesinde yüksek güvenlik sağlar. Tasarım fonksiyonelliği izlemektedir.

Soyunma Dolapları; genelde metal malzemeden üretilir.Emanet Dolabı olarak ta bilinen soyunma dolapları Tekli, İkili, üçlü, dörtlü, altılı olabileceği gibi genelde tek bir modül halinde tasarlanır ve bu modül gerekli olan sayıda bir araya getirilerek çoğaltılabilir. Soyunma dolabı fiyatları ve ölçüleri için sağ altta bulunan canlı destek bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Yukarıda sizlere iş güvenliği yönetmeliğine göre personel soyunma dolaplarının olması gereken özelliklerden bahsetmiştim. Şimdi de işletmeniz için en uygun dolap modelinin hangisi olabileceğini cevaplayacağım.

Dolapların renkleri de genellikle işletmelerin dikkat ettiği noktalardan birisi oluyor. Birçok işletme açık renkli ürünleri tercih etmiyor. Temizliği için fazla uğraş verilmemesi işletmeler için önemli oluyor. Bu doğrultuda koyu renkler kiri daha az gösterdiği için daha fazla tercih ediliyor.