Dosya Dolabı

Dosya Dolabı

Dosya Dolabı: Ofis içinde rahatlıkla dosyalarınızı ve diğer eşyalarınızı saklayıp koruma altına alabileceğiniz bir raf sistemidir. Çeşitli boyutlarda ürünlerimiz mevcuttur. Çekmeceli dolap şeklinde veya kapaklı şekilde olabilir. Dosya Dolapları  Çeşitli renk seçenekleri vardır. Ofisinize uyumu bir şekilde modifiye edebilirsiniz. İki yanı ve arkası kapalı,ön tarafı kilitlenebilir kapaklı dolap sistemidir. Farklı ürünlerin bir şekilde muhafaza edildiği durumlar da tercih edilir.

İşyerinizde ya da evde bulunan tüm odaların Dosya Dolabı ve evraklarla dolu olması sorununa bir çözüm arıyorsanız bu yazıyı okumadan çözüm bulmak için bir adım atmayın. Size vereceğimiz tavsiyeler sayesinde, daha düzenli bir hayatınız olacak. Aynı zamanda, daha konforlu bir hayata da kavuşmanız mümkün olacak.

Dosya Dolabının pek çok sektörde faaliyet gösteren farklı işyerlerinde kullanılmaktadır. Eğitim sektöründe hizmet veren okullarda, turizm sektöründe hizmet veren oteller ve turizm bürolarında, serbest çalışılan bürolarda ve diğer tüm ofis tipi çalışma yerlerinde çelik dosya dolabına ihtiyaç duyulmaktadır.

Dosya Dolabıları büro ve ofislerinizde belgelerinizi güvenli bir şekilde arşivleyebileceğiniz ve saklayabileceğiniz çelik ürünlerdir.
Ayarlanabilir raf yükseklikleri sayesinde her ebattaki dosyalarınız için kullanım kolaylığı sunar. Benzersiz kilit kombinasyonu sayesinde yüksek güvenlik sağlar.
Dosya dolabı 100 cm, 135 cm ve 195 cm olarak 3 farklı ebatta üretilebilir..
Dosya Dolabı  isteğinize göre farklı renklerde üretilebilir.
Dosya Dolapları fiyatları ve ölçüleri için sağ altta bulunan canlı destek bölümümüzden  ulaşabilirsiniz.

Dosya dolabıları pek çok işyerinde bulunan evrakların ve dosyaların düzenli olarak arşivlenmesine yardımcı olan, düzenleyici eşyalardan bir tanesidir. Mesleğinizden dolayı çok fazla evrak bulunduruyorsanız ve dosyalasanız da evraklarınızı bulmakta güçlük çekiyorsanız bir dosya dolabına ihtiyacınız var demektir. Bir dosya dolabı edindikten sonra etrafınızdaki tüm dağınıklıktan nasıl bir anda kurtulabildiğinize siz de şaşıracaksınız. Temizlik açısından da dosya dolabı edinmek önemlidir. Açık bir yerde dağınık şekilde duran evraklar, dosyalar ve klasörler tozların artmasına sebep olacaktır. Daha temiz ve daha düzenli şekilde durmasını istediğiniz evraklarınızı ve dosyalarınızı kapalı ya da açık modelleri bulunan dosya dolaplarında muhafaza edebilirsiniz.